Doprava a platba

Úvod Dodanie tovaruDoprava a platba

MILÍ ZÁKAZNÍCI, PROSÍME POZORNE SI PREČÍTAJTE INFORMÁCIU O DOPRAVE A PLATBE, ABY STE PRI USKUTOČNENÍ OBJEDNÁVKY VZHĽADOM NA ROZDIELY MEDZI JEDNOTLIVÝMI UVEDENÝMI TYPMI ZVOLILI TEN SPRÁVNY:


- v prípade, že si zvolíte dodací spôsob "Balík na poštu", znamená to platbu vopred na predfaktúru a dodanie tovaru prostredníctvom Slovenskej pošty formou oznamu (žltý oznamovací lístok).

- ak si zvolíte spôsob "Balík na adresu", poštový kuriér vám doručí osobne balík na adresu, ktorú ste si zvolili, platba je vopred na predfaktúru. V tomto prípade je však potrebné, aby ste sa na danej adrese zdržiavali, nakoľko ak vás tam kuriér nenájde, zanechá oznam a balík bude odovzdaný späť na poštu, kde si ho budete musieť vyzdvihnúť. Voľba "Balík na adresu" je iba pre balíky s hmotnosťou do 10 kg. Balíky od 10 kg do 15 kg sú posielané iba expres poštovým kuriérom. V prípade, že balík presiahne hmotnoť 15 kg je nutné balík rozdeliť do dvoch balíkov. Vtedy sa poštovné zdvojnásobuje!

- pri spôsobe "Dobierka na poštu" Vám poštový doručovateľ rovno zanechá oznam (žltý oznamovací lístok) a zásielku si vyzdvihnete na Vašej pobočke Slovenskej pošty, kde ju aj uhradíte.

- pri voľbe spôsobu "Dobierka na adresu" Vám poštový kuriér podobne, ako pri "balíku na adresu" doručí zásielku priamo na vašu adresu, kde ju pri prevzatí uhradíte. Je však potrebné, aby ste sa na danej odbernej adrese zdržiavali, nakoľko ak vás tam kuriér nenájde, zanechá oznamovací lístok a zásielku si budete musiet vyzdvihnúť na pošte, keďže sa doručuje vždy iba na 1 pokus.

- pri malých a ľahkých predmetoch do 1kg Vám bude poštovné upravené-znížené (Doporuč.list 1 tr. podľa taríf SP)

- pri nadrozmerných balíkoch 10-15 kg - veľké objednávky Vám bude poštovné v prípade, že si zvolíte nevhodný typ poštovného, zvýšené podľa taríf Slovenskej pošty

ak si zvolíte variant "Osobný odber", je možné vyzdvihnúť si objednaný tovar na Tajovského ul. v Bratislave, m.č. Staré mesto, po predchádzajúcom telefonickom, alebo e-mailovom dohovore.

Po uskutočnení objednávky s osobným odberom tovaru Vás budeme sami kontaktovať pre dohodnutie konkrétneho termínu Vášho odberu.

(poznámka: Na Tajovského ulici sa nenachádza kamenná predajňa)


Cenník poštovného:

"Balík na poštu" (do 5 kg) - 2,80€ (5kg-10kg - 3,80€)

"Dobierka balík na poštu" (do 5 kg)- 3,60€ (5kg-10kg - 4,60€)

"Balík na adresu" bez dobierky (platba vopred) do 5kg - 4,00€ (5kg-10kg - 5€)

"Dobierka balík na adresu" do 5kg - 4,60€ (5kg-10kg - 5,80€)

"Expres kuriér na adresu" 10kg - 15kg - 6,90€

"Expres kuriér dobierka na adresu" 10kg - 15kg - 9,90€

"Doporuč.list do 0,5 kg" - 1,60€ (1.tr. - 1,80€)

"Doporuč.list do 1 kg" - 2,30€

"Doporuč.list do 0,5 kg - dobierka" - 2,80€

"Doporuč.list od 0,5 kg do 1 kg - dobierka" - 3,30€

"Osobný odber" - 0,00€


DO ČESKEJ REPUBLIKY POSIELAME IBA PO VZÁJOMNEJ DOHODE, NIE NA DOBIERKU, IBA S PLATBOU NA PREDFAKTÚRU. POŠTOVNÉ PODĽA TARÍF SLOVENSKEJ POŠTY:

Balík do 5kg - 10,50€

Copyright 2018 - 2021 © meditacnevankuse.sk